چگونه برای اولین جلسه اکستنشن مژه آماده شویم؟

پس بالاخره تونستید شاخ غول رو بشکونید و به نگرانیتون درباره اکستنشن مژه غلبه کنید و برای اولین باره می‌خواهید اکستنشن مژه را امتحان کنید. هورااا! بهتون تبریک میگم! با این کار زندگی را برای خودتون راحت‌تر میکنید و خودتون را از شر ریمل زدن و بدو بدو برای آرایش کردن اونم کله سحر خلاص می‌کنید! اکستنشن مژه مثل یه معجزه میمونه که باعث میشه هر روز بهترین ظاهر و احساس رو داشته باشید.. خب حالا چه کارهایی میتونید بکنید که پروسه اکستنشن مژه رو برای خودتون راحت تر پیش ببرید؟

در این مقاله چند تا راهنمایی وجود داره تا بدونید چطور برای اولین جلسه اکستنشن مژه بیشتر آمادگی داشته باشید.

-اول اینکه سعی کنید سر وقت به آرایشگاهتان برسید.

در این صورت استرس کمتری دارید و اینجوری یکی از نگرانیهایتان کم میشه. البته این توصیه در همه زندگی به کار میره!

– از قبل خودتان به مژه هایتان تار موهای اکستنشن و یا مژه مصنوعی نچسبانید.

بعضی افراد فکر مینند که اگر قبل از آمدن پیش متخصص اکشتنشن مژه به چشمانشان مژه بچسبانند، به آرایشگر کمک می‌کنه که کارش را بهتر انجام بده و بهترین مدل را براشون به کار ببره. درصورتی که اینجوری کار آرایشگر را دوبرابر و سخت تر میکنید چون باید اول چسبی که به مژه ها زده شده را با کلی زحمت از مژه ها جدا کند تا بتواند مدل واقعی مژه را ببیند و کارش را درست انجام بدهد. پس این کار رو انجام ندید تا در وقت خودتان هم صرفه جویی شود!

-قبل از آمدن به آرایشگاه آرایش چشمانتان را پاک کنید.

یکی دیگر از دلایلی که بهتر است سر وقت و یا حتی زودتر در آرایشگاه حاضر باشید این است که اگر از سر کار یا قرار به آرایشگاه می‌روید و و نتوانسته اید که از قبل آرایش چشمتان را پاک کنید، آن ها در آرایشگاه، چشمانتان را پاک می‌کنند،دقیقا مثل زمانی که برای برداشتن و پاک کردن چسب از پلک هایتان می‌گذارند. پس اگر می‌توانید خودتان در خانه از قبل آرایش چشمانتان را پاک کنید تا در آرایشگاه معطل نشوید.

اگر این چند تا پیشنهاد کوچولو رو عملی کنید، می‌توانید یک تجربه بسیار آرامش بخش و عالی را هنگام اکستنشن مژه تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن