سایز مناسب اکستنشن مژه

سایز و طول مناسب اکستنشن مژه برای من چیست

خب شما قبلا اکستنشن مژه انجام نداده اید و می‌خواهید آن را امتحان کنید ولی نمی‌دانید چه اندازه ای مناسب شماست؟ نگران نباشید! با خواندن این مقاله مطمئن باشید به آنچه می‌خواهید می‌رسید و می‌توانید بهترین اکستنشن مژه را داشته باشید.

طول و سایز تار هایی که در اکستنشن مژه استفاده می‌شوند نسبت به طول معمول مژه‌های خودتان محدوده ای دارند. به عبارت دیگر، هر فرد در هر چرخش رشد مژه‌ها، طول مژه‌ی خاص خودش را دارد که هیچوقت مژه‌ها از آن میزان بیشتر رشد نمی‌کنند (مگر اینکه از سرم های افزایش رشد مژه استفاده کنید!)

طول اکستنشن های مژه معمولا در این محدوده قرار دارند:

کوتاه، متوسط، بلند و بسیار بلند

  • کوتاه‌تر از ۸-۹ میلی متر: کوتاه (کاملا طبیعی، مثل طول مژه‌های که در گوشه ی داخلی چشم هستند)
  • ۱۰-۱۲ میلی متر: متوسط (مثل ظاهری که ریمل به چشم می‌دهد)
  • ۱۳-۱۴ میلی متر: بلند ( به اندازه ای که شما را جذاب نشان دهد!)
  • ۱۵ میلی متر به بالا : بسیار بلند (زیادی به چشم میاد!)

اندازه های بالا و توصیف هاشون، یک سری توصیفات کلی هستند ولی در اصل وقتی روی چشم ها کار گذاشته میشوند نسبت به هر چشم ، ممکن است که بلند تر یا کوتاه تر از سایز واقعی به چشم بیایند.

پس چگونه بفهمیم که کدام اندازه برای ما مناسب‌تر است؟

چهار فاکتور برای انتخاب طول مناسب هست:

۱-سلیقه شخصی خودتان: چی دوست دارید؟ ظاهری ساده، رسمی، خیلی جذاب و…

۲-توانایی تحمل فشار مژه های خودتان: بعضی افراد دوست دارند که اکستنشن مژه بسیار بلند انجام دهند ولی باید ملاحظه سلامت مژه های خودتان را بکنید. با متخصص اکستنشن مژه در این باره صحبت کنید تا برایتان بهترین اندازه ای که دلچشب شما باشد و در عین حال به مژه هایتان آسیبی نرساند به کار بگیرد.

۳-طول طبیعی مژه های خودتان: اندازه مژه های خودمان شاخصه ی بسیار مهمی برای انتخاب مناسب ترین اکستنشن مژه است. افرادی که به صورت طبیعی مژه های بلندی دارند، اکستنشن مژه به اندازه ۱۲ یا ۱۳ میلی متر ممکن است بهترین گزینه باشد که به آنها ظاهری طبیعی ببخشد. ولی کسانی که طول مژه های کوتاه دارند، احتمالا اندازه ی ۱۰ یا ۱۱ برایشان بهترین انتخاب است. تمام این ها به مژ های خودتان بستگی دارد!

۴-شکل چشم: چشم اشکال مختلفی دارد و متناسب با آن ، طول های اکستنشن مژه بر روی هر چشم، ظاهر متفاوتی به خود می‌گیرد. پس بنابر شکل چشم باید سایز مناسبی استفاده شود.

اگر می‌خواهید شکل چشم خود را بدانید، اینجا را کلیک کنید.

اگر درباره ی طول یا شکل چشم خود مطمئن نیستید، نترسید و از متخصص اکستنشن مژه خود نظر بخواهید. زیرا آن ها بر روی صدها مدل چشم کار کرده اند و می‌توانند طول و مدل مناسب اکستنشن مژه که به شما بیاید را تشخیص دهند.

آیا دانستن سایز و طول اکستنشن مژه مهم است؟

ممکن است یک نفر طول مژه کوتاهی به اندازه ۸ میلی متر داشته باشد در حالی که خواهر یا مادر همان فرد طول مژه ای به اندازه ی ۱۳ میلی متر دارد. پس طول اکستنشن مژه ای که برای آن فرد استفاده می‌شود مسلما کوتاه تر از فردی است که طول مژه اش به ۱۳ میلی متر می‌رسد.اگر اکستنشن مژه بسیار بلند برای کسی که مژه های کوتاهی دارد استفاده شود، باعث فشار آوردن به مژه های اصلی و شکستگی و آسیب به آن ها می‌شود. به همین دلیل متخصص اکستنشن مژه بنابر سلیقه شما بلند ترین سایز و طولی را که مناسب شما باشد استفاده می‌کند.

بنابراین به جای پرس و جو برای انتخاب بهترین طول اکستنشن مژه، بهتر است بدانید که چه والیوم (حجم) را انتخاب کنید.

چه حجم و طول اکستنشن مژه ای برای من مناسب است؟

اگر یک ست سبک اکستنشن مژه که ظاهری طبیعی داشته باشد می‌خواهید، از متخصص اکستنشن «اکستنشن مژه طبیعی کلاسیک، ۳d یا هایبرید کلاسیک ۳d » را بخواهید.

اگر یک ست متوسط اکستنشن مژه که کمی بیشتر از حالت طبیعی هستند را می‌خواهید، به دنبال « والیوم و طول متوسط که ترکیبی از والیوم ۳d و ۶d است» باشید.

اگر می‌خواهید که مژه هایتان خیلی به چشم بیایند، به دنبال « اکستنشن مژه ای که تا جای ممکن بلند باشد ولی به چشمم آسیب نزند! » باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن