اکستنشن مژه و بارداری (نکاتی برای متخصص های اکستنشن مژه)

به عنوان یک متخصص اکستنشن مژه، همیشه باید سعی کنیم از مشتری های خود بسیار مراقبت کنید. یک پتوی نرم در روز های سرد و یا پشتی و بالش اضافی برای کسی که کمر درد دارد، به مشتری شما نشان می‌دهد که تفاوت شما با بقیه آرایشگر ها چیست و چه قدر شما حرفه ای تر از بقیه و برای همه چیز آماده تر هستید. خوب است که این کار ها را برای تمام مشتری ها انجام دهید، اما اگر کسی باردار باشد، اکستنشن مژه برای او اصلا آسان نیست. بسیاری از متخصصان اکستنشن مژه وقتی میشنوند که مشتری آن ها باردار است، می‌ترسند ولی چند راهکار ساده وجود دارد که اکستنشن مژه را تا جای ممکن هم برای شما و هم برای مشتری آسان تر میکند.

از مشتری خود بپرسید!

آداب و رسوم قدیمی مثل این که «هرگز از یک خانم نپرسید که باردار است یا نه» متاسفانه در این مورد اصلا جایز نیست. اگر یک مشتری باردار قرار است تحت درمان زیبایی قرار بگیرد، حتما باید باردار بودن یا نبودن خود را برای ایمنی بیشتر خودش، فاش کند. بیشتر مشتری های باردار با اکستنشن مژه مشکلی ندارند ولی برای کسانی که ممکن است آلرژی و حساسیت داشته باشند و یا احساس سوزش و ناراحتی کنند، این کار ممکن است بسیار آزاردهنده (و حتی بسیار خطرناک) هم برای مادر و هم بچه باشد. وقتی یک مشتری را میبینید، صادقانه و به سادگی از آن ها بپرسید که باردار هستند یا خیر- و اگر مشتری وحشت زده شد، به او توضیح دهید که برای چی باید بدانید. بیشتر مشتری ها میخندند و از اینکه شما اینقدر حرفه ای عمل میکنید، سپاسگزار خواهند بود- همیشه دانستن بهتر از ندانستن است!

زمان جلسه اکستنشن مژه را طولانی تر کنید!

خوابیدن به پشت برای فرد باردار به مرور زمان و به مدت طولانی میتواند بسیار ناراحت کننده باشد و به همین دلیل نمیتوان برای آنها یک جلسه اکستنشن مژه والیوم که زمان زیادی میخواهد، گذاشت. به خصوص بهتراست که برای خانم های باردار سنگین وزن، صندلی های پهن تر و راحت تر که مناسب آن ها باشد مهیا کنید. باید بدانید که فرد باردار تا چه مدت میتواند صاف بشیند و یا بخوابد. افزایش طول جلسه اکستنشن مژه حدود ۱۵ یا ۲۰ دقیقه، گرچه کمی خلاف واقع به نظر میرسد اما میتواند بسیار تاثیرگذار و متفاوت باشد. درست است که شما باید یک جلسه بسیار طولانی اکستنشن مژه را داشته باشید،اما این زمان اضافی به مشتری شما اجازه کمی وول خوردن و جابه جا شدن برای رفتن به دستشویی وغیره را،میدهد و درنتیجه مشتری رضایت بیشتری هم خواهد داشت.

 فقط یک چشم در یک زمان!

یک ترفند ساده برای راحت تر کردن جلسه اکستنشن مژه برای مشتری های باردار، این است که آن ها را به پهلو بخوابانید و از آن ها بخواهید به پشتی تکیه دهند و آ نها را با بالش ساپورت کنید – این کار از فشار به ستون فقراتشان می‌کاهد و همچنین به بچه استرس و فشار کمتری وارد می‌شود- انجام اکستنشن مژه فقط بر روی یک چشم در یک زمان، آسان ترین راه برای تکمیل کار اکستنشن مژه هنگام استفاده از این ترفند است. بیشتر تخت هایی که برای اکستنشن مژه استفاده میشوند، اجازه خم شدن و نشستن را نمیدهند و هر گونه تغییر در وضعیت مشتری، میتواند کار اکستنشن مژه را بسیار سخت کند، پس این ترفند می‌تواند مثل یک توافق صلح باشد که هم مادر و هم متخصص اکستنشن را خوشحال خواهد کرد!
پس در این مقاله دانستید که وقتی مشتری های باردار به شما مراجعه کردند، اصلا نترسید و نگران نباشید. فقط کافی است این چهار راهکار را با یکدیگر ترکیب کنید و به کار ببندید تا جلسه اکستنشن مژه را هم برای خود و هم برای مشتری، بسیار راحت تر پیش ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن